ATV Azad TV

ATV Azad TV Hakkında

Azad Azerbaycan Televizyonu 13 Mayıs 1998 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti Bakanlığı’na tescil edilmiş ve 25 Aralık 2000 tarihinde yayına başlamıştır. Kanal Azad Azər Azerbaycan yayın faaliyetlerini Müstilqil Teleradio Kompaniyası (Azad Azerbaycan Bağımsız Televizyon ve Yayın Şirketi) bünyesinde sürdürmekte olup, bünyesinde ATV PLUS, ATV CİNEMA, ATV VİVACE, ATV.az, yayın kanallarının sahibidir. Azad Azerbaycan TV Türkiye’de genellikle internet siteleri üzerinden yayın hayatını sürdürürken, uluslararası bir niteliğe sahip olmasa dahi Türkiye’den de oldukça fazla izleyicisi vardır.

atv azad tv

Bu kanalın Türkiye’de adı ATV Azad olarak geçmektedir. Bu kanalın, yayın akışı listesinde haber, eğlence, müzik, çizgi film, genel ve bilgilendirme programları bulunur ve son zamanlarda ülkenin en popüler kanallarından biri haline gelmiştir. ATV Azad TV canlı izle aramasını yaparak ulaşabileceğiniz web sitemizde kanalın canlı yayınlarını izleyebilir ve çeşitli içeriklerine erişim sağlayabilirsiniz.

atv azad tv

Oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olan ATV Azad TV, insanların hayatının merkezinde yer edinmeyi bilmiştir. Oldukça ilgi çekici ve bununla birlikte özgün olan içerikleri sayesinde insanları ekran başına kilitleyen bu kanal insanların dilinden düşmeyen ve neredeyse her akşam insanların ekran başına oturup saatlerce keyifle izlediği bir kanal olmayı başarmıştır. Son derece aktif bir yayın akışına sahip olan ATV Azad TV sayesinde insanlar normal hayatlarından uzaklaşarak oldukça güzel bir televizyon dünyasına adım atmış ve bu sebeple de kanal, insanların vazgeçilmezi konumuna gelmeyi de başarmıştır.

atv azad tv

Oldukça etkileyici ve ilgi çekici içerikleri sebebiyle her yaş grubundan ve her kesimden insanı da ekran başına oturtmayı başaran bu kanal, bu başarısı ile insanlara kendisini sevdirmiş ve uzun yıllardır yayın hayatına devam etmektedir. Bu kanala web sitemiz üzerinden ATV Azad TV canlı izle başlığı altında ulaşabilir ve uzun saatler boyunca ATV Azad TV canlı yayın akışını keyifle, ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde takip edebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Azerspace-1

Frekans: 11175

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: (012) 497-46-21

E-mail: [email protected]

Website: http://atv.az