Anadolu Dernek TV

Anadolu Dernek TV Hakkında

2003 yılında yayın hayatına başlayan Anadolu Dernek TV, farklı konseptiyle izleyicinin beğenisini alan bir kanaldır. Yayınlarını Türksat uydusu ve internet üzerinden yapmaktadır. Anadolu odaklı olan kanalda, programlar ve yayınlar, Anadolu insanlarının yaşam tarzlarına yakın olduğu için bu bölgelerden izlenme almaktadır. Yayın hayatına başladıktan kısa bir süre sonra, izlenme süresi grafiklerinde yükseliş başlamış ve bu ivmeyi korumayı başarmış bir kanaldır.

anadolu dernek tv

Sizlere sunulan Anadolu Dernek TV canlı izle özelliğiyle, kesintisiz ve yüksek kalitede yayınları takip edebilirsiniz. Yayın akışında Türk Halk müziği odaklı bir işleyiş gözlemlenen kanalda, sunucular ise halktan olan insanlar oluyor. Bu farklı konsept nedeniyle, halkın kendi kanalı gibi hissettiği, bu yakınlığı yaşadığı bir sistem benimsenmiş durumdadır. Stüdyoda gerçekleşen yayınlara izleyici olarak da katılmak mümkündür. Bunun için kanalın İstanbul merkezindeki adresine bireysel ya da posta yolu ile başvuru yapmanız yeterlidir. Bu farklı yaklaşım sayesinde, izleyicilerin kanala olan ilgisi de oldukça yüksek oluyor.

anadolu dernek tv

Yayın hayatında çizgisini koruyarak, kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi başarmış ender kanallardan biridir. Anadolu Dernek TV birçok sanatçının konuk olduğu ya da sunduğu yapımlarla program akışını oluşturuyor. Bu ünlülerin Anadolu Dernek TV canlı yayınlarını izlemek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

anadolu dernek tv

Başlıca programlar ve katılımcı ünlüler ise şu şekilde sıralanabilir. Aşık Ali Çınar, Mehmet Çınar ve Abidin Çınar kardeşlerin sunumunu yaptığı Üç Pınar programı, en popüler olanların içindedir. Recep Dönmez’ın sunuculuğunu yapmakta olduğu Recep Dönmez’le Biz Bize yayını ise kullanıcılardan beğeni alan bir diğer programdır. Aynı şekilde Mustafa Kızıltuğ tarafından hazırlanan ve sunulan, Kızıltuğ’un Telinden hoş ve canlı Türkü programıdır. Nuray Aksoy Gönülden Ezgiler programı, Aksoy’un sunduğu özel bir yapım olarak izleyiciye sunuluyor. Canlı Türküler yayınında ise yine iki kardeş karşınıza çıkıyor. Şinasi ve Nazmi Can kardeşler türküleri farklı şekillerde yorumlayarak, izleyicilerin güzel zaman geçirmesine olanak sağlıyorlar.

anadolu dernek tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12034          

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: (0212) 945 66 66

E-mail: [email protected]

Adres: Ihlamurkuyu Cemil Meriç Mah. İstiklal Cad. No:22 Kat:6 Ümraniye / Tepeüstü

Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/anadoludernektv/