Altaş TV

Altaş TV Hakkında

Ordu ilinin yerel televizyon kanallarından biri olan Altaş TV, 2 Haziran 2011 yılında yayın hayatına başlamıştır. “Ordu Burada” sloganını kullanan kanal, Ordu’da yaşanan gelişmeleri an be an ekranlarına taşımaktadır. Ordu halkının haber alma ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılayan kanal, açık, eşit, adil ve saygılı bir yayıncılık ilkesine sahip bir kanaldır. Altaş Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Altaş TV, Ordu ve Karadeniz bölgesinde başarılı ile yayın yapmayı sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak haber, spor, belgesel, müzik, çizgi film türlerinde programları yayınlayan kanal, Ordu ilinde yüksek bir izlenme oranına sahiptir.

altaş tv

Kanalın genel merkezi Ordu’dadır. Aynı zamanda İstanbul’da stüdyosu bulunmaktadır. Genel Müdürlüğünü Doğan Deniz yapmaktadır. Altaş TV canlı yayınlarını internetten izleyebileceğiniz alt yapıya sahiptir. Kanal sosyal medya ve internet kullanıcılarına da hitap etmekte ve izleyici kitlesini arttırmaktadır. Altaş TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizde canlı yayınları yer alan TV 52 de aynı şekilde Ordu merkezli yayın yapan bir yerel kanaldır.

altaş tv

Altaş TV Yayın Akışı

Birçok sevilen programa ev sahipliği yapan kanal yaklaşık 10 yıldır başarılı bir şekilde faaliyetini sürdürmektedir. Altaş TV yayın akışı, yerel düzeyde sevilen isimlerin hazırlayıp sunduğu programlara ev sahipliği yapmaktadır. Ağırlıklı olarak yerel haber, kadın, dizi, film, belgesel, müzik yayınlarının yapıldığı kanal da yerel bazda izlenme oranları yüksek içerikler mevcuttur. Kanalın yayın akışında şu programlar yer almaktadır;

Adrenalin Tutkusu, Altaş Haber Haftasonu, Ana Haber, Ana Haber Haftasonu, Dünden Ne Kaldı, Ekran Gazetesi, Emret Komutanım, Fikir Meydanı, Gaziler Ordusu, Günaydın Spor, Gündem Özel, Herkes İçin Sağlık, Hoşdem, İlahi Muhabbet, Karadeniz Ekonomi, Köylü Kızı Semra, Laflasak, Markavizyon, Ordu Burada, Ordu Camileri, Ordu’yu Yönetenler, Rotamız Keyfimiz, Spor Haber, Spor Her Yerde, Tam Saha, Yapboz. Kanalda ayrıca şehri ilgilendiren önemli konularda halkın görüşlerinin yer aldığı canlı yayınlar gün içerisinde yer almaktadır.

altaş tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: 0452 888 0888

E-mail: [email protected]

Adres: Durugöl Mah. Soya Cad. No:128/7 Ordu

Website: http://www.altastv.com.tr