Aksu TV

Aksu TV Hakkında

Aksu TV, 2006 yılında yayın hayatına başlamış, Kahramanmaraş şehrinin yerel televizyon kanallarından biridir. Teknolojik altyapısı ile dikkat çeken kanal, 24 saat boyunca kesintisiz olarak yayınlarına devam etmektedir. Kanal gün içerisinde 7 kere canlı yapacak teknolojik alt yapıya sahiptir. Naklen yayın aracına da sahip olan kanal, stüdyo dışında da canlı yayınlarına devam etmektedir. Kahramanmaraş şehrinde yerel habercilikte ilklerin kanalı olan Aksu TV, uzun yıllardır edindiği yayıncılık tecrübesi ile kaliteli programlara, özel haberlere, keyifli içeriklere imza atmaya devam ediyor. Herhangi bir siyasi bağlantısı bulunmaya kanalın yayınları şehrin ve bölgenin tüm paydaşları tarafından takdir görmektedir.

aksu tv

Kanalın amaçlarından biri Kahramanmaraş ve bölgesinin ekonomik ve sosyo-kültürel ihtiyaçlarına cevap verebilmektir. Halkın doğru haber alma ihtiyacını karşılamak için kaliteli yayınlara devam etmektedir. Kanal Türksat uydusu ve internet üzerinden canlı yayınlarla izleyicilerine ulaşabilmektedir. Aksu TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

Aksu TV Yayın Akışı

Aksu TV yayın akışı birbirinden kaliteli programlara ev sahipliği yapmaktadır. Kanalın profesyonel ekibi ve tecrübeli programcıları kaliteli yayınları ortaya çıkarmaktadır. Kanalın yayın akışında yer alan programlar ise şunlardır;

Aksu Haber, Artı Eksi, Belgesel Kuşağı, Bizim Eller, Bizim Ev, Eğitime Bakış, Eko Gündem, Gündem Özel, Güne Başlarken, Haber Haftsonu, Haber Ötesi, Hatm-i Şerif, Hayat Ağacı, Huzura Doğru, İslam ve İnsan, Kahramanmaraş’ı Geziyorum, Kızlar Yurdu, Klip Saati, Prensesin Efsanesi, Sağlıklı Günler, Sektörel Bakışlar, Süreven Zamanı, Spor Aktüel, Tefsir, Teknokrat, Toprağın Bereketi, Türk Sineması, Velhasıl, Vizyonda Bu Hafta, Yabancı Sinema, Yerel Haber, Yolun Başındakiler.

aksu tv

Yerel bir televizyon kanalı olmasına rağmen ulusal kanal kalitesinde yayınlara imza atmakta olan Aksu TV, televizyonculuğa bakış açısı sebebiyle diğer yerel kanallara örnek olmakta ve gün geçtikçe atılımlar gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: 0344 225 22 46

E-mail: [email protected]

Adres: Yenişehir Mah. 10. Sok. No: 5 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş

Website: https://www.aksutv.com.tr