Akit TV

Akit TV Hakkında

29 Nisan 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan Akit TV, Akit Medya Grubu bünyesinde faaliyetine devam eden bir televizyon kanalıdır. “Milletçe İzliyoruz” sloganını kullanan kanal, genellikle haber programlarına yayınlarında yer vermektedir. Haber programlarının dışında spor, ekonomi, siyaset, dini yayınları, çizgi film ve belgesel türlerinde yayınlarda yapmaktadır. Akit TV, Türksat uydularının yanı sıra Digiturk, D-Smart, KabloTV gibi yayın platformlarından da izleyicilerine ulaşmaktadır. Kanalın genel merkezi İstanbul’da olup, kanalın genel yayın yönetmenliğini ise Serdar Uslu yapmaktadır. Akit Tv, kendi izleyici kitlesinin ilgi ve beğeni ile takip ettiği, kaliteli programları ve farklı içeriklere sahip yayın akışını ekranlara getirmektedir.

Akit TV Programları

Manşetlerin Dili

akit tv manşetlerin dili

Gündemin en sıcak analizi, gazete manşetleri, gündemi sarsan olaylar Manşetlerin Dili’nde konuşuluyor. Gündemin en sıcak analizleri, gazetelerin manşetleri Murat Alan’ın sunumu İhsan Karahasanoğlu’nun derin analizleriyle hafta içi her gün 10.30’da AkitTV ekranlarında.

Ekonomi Ajandası

akit tv ekonomi ajandası

Türkiye ve dünya piyasalarının gündeminin konuşulduğu program Ekonomi Ajandası, Ahmet Özdemir’in sunumuyla ekranlara geliyor. Piyasalara yansıyan ekonomik veriler, borsa analizleri, uzman görüşleri, farklı ve analitik bakışı açısıyla hafta içi her gün saat 14.30’da ekranlarda.

Derin Kutu

akit tv derin kutu

Ülkemizin ve dünyanın gündeminin konuşulduğu program Derin Kutu, Sabri Balaman’ın moderatörlüğünde ekranlara geliyor. Konuşulmayan konuların konuşulduğu, gündemin en sıcak konularının işlendiği program her salı 21.30’da Akit TV’de.

Eğitim Atlası

akit tv eğitim atlası

Hayata hazırlanan gençler için yayınlanan Eğitim Atlası programında, gençler geleceğine yön veriyor. Verimli ders çalışamayan, konuları unutan, dikkat problemi olan, sınavlarda stres olan gençler İsmail Öz’ün sunuculuğunu yaptığı programda sorunlarını çözüyor. Eğitim Atlası cumartesi günleri saat 11.00’de izleyicilerle buluşuyor. 

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685          

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 395 1271

E-mail: [email protected]

Adres: Halkalı Merkez Mah. Dereboyu Cad. No:65/6 Küçükçekmece / İstanbul

Website: https://www.akittv.com.tr