Agro TV

Agro TV Hakkında

Agro TV, 2013 yılında kurulmuş olan bir tarım ve hayvancılık kanalıdır. İçerisinde birçok tarım ve hayvancılık faaliyetini barındıran bu kanal köy hayatına ve köye dair olan her şeye ilgisi olan her insanı kendisine çekmektedir. Özellikle günümüzde insanların köy yaşamına geri dönmek istemeleri ve köy yaşantısına özenerek köyü her an özlemeleri insanları bu tür kanallara çekmektedir. Bu kanallar insanların içinde her zaman varlığını sürdüren o köy hayatına duyulan özlemi beslemektedir.

agro tv

Son yıllarda insanların doğaya dönmesi ve çiftçilik mesleğine tekrar adım atması üzerine çiftçilik ve bu konularla ilgili olarak insanların bu konuya bakış açısı oldukça değişti. Bu sebeple insanlar bu vesile ile birçok çiftçiliğe dair bilgi veren ya da belgeseller yayınlayan kanallara ihtiyaç duydu. Bununla birlikte, web sitemizde Agro TV canlı izle başlığı altında kesintisiz olarak bu kanala erişebilir ve yayın akışında gerçekleşen bütün programları büyük bir zevkle izleyebilirsiniz.

agro tv

Bu kanal kurulduğu günden bu yana birçok insanın ilgisini çekmeyi başarmış ve bu vesile ile de büyük bir başarı yakalamıştır. Birçok insanın köye ve köy hayatına duyduğu özlem ile birlikte köy hayatının insanalar son derece çekici gelmesi ile birlikte aynı zamanda şehir yaşantısından da vazgeçemeyen insanlar bu tür kanallara yönelmiş ve Tarım ve hayvancılık ile birçok bilgiye ise bu kanallar vasıtası ile ulaşmışlardır. Bu sayede alanında oldukça özgün bir konuma ulaşan ve başarılı bir şekilde yayınlarını sürdüren kanal, oldukça “niş” denilebilecek içerik türüyle hedeflediği kitlenin ilgiyle takip ettiği bir yayın aracı haline gelmiştir. Web sitemizden Agro TV canlı yayın akışına ulaşabilirsiniz.

agro tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12458

Sembol: 30000

Polarizasyon: V (Dikey)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: +90 850 888 66 88

E-mail: [email protected]

Adres: Esentepe mh. Anadolu cd. AND PASTEL TOWER Ticari Alan Kat:3 Kartal / İstanbul

Website: https://www.agrotv.com.tr