A2 TV

A2 TV Hakkında

A2 TV Turkuvaz Medya bünyesinde 2016 yılında kurulan bir televizyon kanalıdır. Türkiye’nin en büyük ulusal kanallarından biri olan ATV’nin alternatifi olarak kurulmuştur. Kanalın genel yayın akışı dizi, eğlence ve spor içeriklerinden oluşmaktadır. ATV’de bir dönem yüksek izlenme oranını yakalamış diziler ve programlar A2 TV yayın akışında sıkça yer alır. Bez Bebek, Selena, Yahşi Cazibe, Avrupa Yakası, Çocuklar Duymasın gibi bir döneme damga vurmuş ve çok sevilen diziler tekrar bölümleriyle kanalda yer almaktadır. Kanal Türksat uydusunun yanısıra Digiturk, D-Smart, KabloTV gibi yayın platformlarından da izleyicilerine ulaşabilmektedir.

A2 TV Programları

Çocuklar Duymasın

a2 tv çocuklar duymasın

Bir televizyon klasiği Çocuklar Duymasın eski bölümleriyle yeniden A2 TV ekranlarında. Yayınlandığı dönem de oldukça izlenen bu dizi komik ve neşeli sahneleriyle yeniden karşınızda. Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ ve sevilen oyuncu kadrosuyla Çocuklar Duymasın’ı kaçırmayın.

Selena

a2 tv selena

Çocukların ve kendisini çocuk gibi hissedenlerin sevgilisi Selena eski bölümleriyle yeniden A2 TV ekranlarında. Ütopya gezegeninde gerçekleşen iyilik ve kötülük arasındaki savaş, komik bir şekilde izleyicilerle buluşuyor. Başrollerinde Sinem Kobal, Sinan Çalışkanoğlu’nun yer aldığı Selena A2’de!

Yahşi Cazibe

a2 tv yahşi cazibe

Türkiye’nin sevilen sit-com yapımlarından olan Yahşi Cazibe eski bölümleriyle yeniden ekranlarda. Kemal ile Cazibe’nin kağıt üzerindeki evliliği komik ve ilginç olaylara tanıklık ediyor. Dizinin başrollerinde Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz yer alıyor.

Alemin Kıralı

a2 tv alemin kıralı

Durum komedisi formatındaki dizide Pet Shop dükkanı sahibi kendi halinde bir esnaf olan Aslan Kıral’ın kayınpederinin ölümü üzerine 6 kadının yaşadığı evde iç güveysi olması ve kaynanasının güzüne girmeye çalışması komik bir şekilde konu ediliyor. Alemin Kıralı eski bölümleriyle yeniden A2 TV’de.

Bez Bebek

a2 tv bez bebek

Bir bez bebek oyuncak olan Nana’nın 100 yıl boyunca sahibi Makbule’nin yanında insan gibi hissederek yaşamıştır. 100. Doğum gününde en büyük hayali insan olmayı diler ve dileği gerçekleşir. Bez Bebek Nana’nın ilginç ve komik hikayesi yeniden ekranlarda.

Frekans Bilgileri

Frekans: 11999

Sembol: 11666

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: 444 888 1

E-mail: [email protected]

Adres: Tem Medya Merkez Güzeltepe Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:29/1 Eyüp-İstanbul

Website: https://www.atv.com.tr/a2tv

No Responses

  1. admin
  2. Anonim
  3. Anonim