A Spor

A Spor Hakkında

A Spor, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde 18 Eylül 2014 tarihinde yayın hayatına başlayan bir spor kanalıdır. Kanal, “Spor Kanalı” sloganıyla sporun her branşından haberlere, müsabakalara, ve yorum programlarına yer yayın akışı içerisinde yer vermektedir. Kanal ayrıca Ziraat Türkiye kupasının resmi yayıncısı konumundadır ve her sene futbol severlerin kupayı keyifle izlemesini sağlayacak futbol maçı yayınlarına imza atmaktadır.

a spor

Türkiye’de en çok izlenilen spor kanallarının başında gelen kanal, ATV kanalının teknolojisi ve yayıncılık alanındaki tecrübesiyle kaliteli içerikleri spor severlere ulaştırmaktadır. A Haber ve A Para kanalları da kanalın kardeş kanalı olarak farklı kategorilerde faaliyet göstermektedir. Türksat uydularının yanı sıra, Digitürk, D-Smart, KabloTV gibi yayın platformlarından da yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır. Kanalın canlı yayınlarını güçlü altyapıya sahip web sitemiz aracılığıyla de en yüksek görüntü kalitesinde takılma ve donma gibi sorunları yaşamadan ve hiçbir ücret ödemeden izlemeniz mümkün.

A Spor Programları

Spor Ajansı

a spor spor ajansı

Sinem Öktem’in sunuculuğunu yaptığı programda spor yorumcuları Mehmet Emin Uluç ve Ergin Aslan, spor gündemine dair değerlendirmelerde bulunuyor. Spor Ajansı her gün saat 11.00’de ekranlarda.

Sabah Sporu

a spor sabah sporu

Çiğdem Ceylan’ın moderatörlüğünü yaptığı programda spor yorumcuları Özcan, ülkemizin spor gündemine dair değerlendirmelerde bulunuyor. Sabah Sporu her gün saat 07.00’de izleyicilerle buluşuyor.

Skorbord

a spor skorbord

Aykut İnce’nin moderatörlüğünü yaptığı programda Süper Lig maçları ve takım değerlendirmeleri analizlerle ekrana geliyor. Programın yorumcuları Ahmet Akcan ve Serdar Kelleci Skorbord’da değerli yorumlarıyla yer alıyor.

Spor Medyası

a spor spor medyası

Engin Bilgin’in moderatörlüğünü yaptığı programda spor ve futbol gündemine dair önemli gelişmeler değerlendiriliyor. Spor medyasının değerli isimleri bilgileri ve yorumlarıyla izleyenler için keyifli bir program yaşatıyor.

A Spor yayın akışında farklı spor branşlarından karşılaşmalar, maç özetleri, yorum ve tartışma programları yer almaktadır. Yayın akışında yer alan diğer programlar ise şöyledir. Takım Oyunu, 90’a, Kale Arkası, Son Sayfa, Artı Futbol, Futbol’A, Bir Zamanlar Futbol, Futbolmatik, Transfer Raporu, Maksimum Spor, Spor Gündemi, gibi ilgiyle izlenen birçok program kanalın yayın akışında ekranlara gelmektedir.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12053

Sembol: 27500  

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 354 30 00

E-mail: [email protected]

Adres: Güzeltepe Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. B Blok No: 29/1 Eyüpsultan/İstanbul

Website: https://www.aspor.com.tr