A Para

A Para Hakkında

A Para, A Haber, A News, ATV kanalları ile birlikte Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde faaliyetini sürdüren bir ekonomi kanalıdır. 2017 yılında kurulan kanal gün boyunca ülkemizden ve dünyadan ekonomik gelişmeleri ekranına taşımaktadır. Altın piyasaları, dolar, euro gibi döviz birimleri, Türkiye Borsa’sı ve dünyanın diğer borsalarından en güncel verileri gün boyunca ekrana taşımaktadır. Türkiye’nin Ekonomi Kanalı sloganını kullanan A Para, 24 saat boyunca ekonomiyi ilgilendiren tüm gelişmeleri ekranlarına taşımaktadır. Yayın akışında Emtia Notları, Değişim Zamanı, İş’te İnsan, Portföy Yönetimi, Piyasa Gündemi gibi ekonomiyi ilgilendiren ve bilgi verici programlar yer almaktadır. A Para, Türksat uydusunun yanı sıra Digiturk, D-Smart ve KabloTv gibi platformlardan da izleyicilerine ulaşabilmektedir.

A Para Programları

Reyhan Baysal ile Ekonomide Sabah

a para ekonomide sabah

Ekonomide haftanın gelişmeleri takip edilip izleyicilere aktarılıyor. Reyhan Baysal’ın sunduğu programda dünya piyasalarından ülkemize, bir çok ekonomik veri masaya yatırılıyor.

Paranın Rotası

a para paranın rotası

İçeride ve dışarıda ekonomik ve piyasalardaki gelişmeler, piyasaların son durumları, en güncel verilerle bu program işleniyor. Programda siyaset ve ekonomi ilişkisinden doğan sonuçlar da zaman zaman masaya yatırılıyor.

Ekonomi Notları

a para ekonomi notları

Ekonomideki önemli gelişmeler ve fiyatlamaların değerlendirildiği program, Ekonomi Notları Uğur Aydın’ın sunumuyla ekranlara geliyor. Gelişmeler ve gündem detaylarıyla inceleniyor.

Aklın Yolu

a para aklın yolu

Piyasanın kodlarını piyasanın üç önemli ismi çözüyor. Deniz Yatırım Strateji Bölüm Müdürü Orkun Gödek, Stratejist Işık Ökte ve İnfo Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Mert Yılmaz bilineni bilinmeyeni, merak edilenleri farklı bakış açılarıyla konuşuyor. “Aklın Yolu” her pazartesi saat 20.00’de ekranlarda.

Sadece Spor Değil

a para sadece spor değil

Birbirinden değerli konukları, Ali Baransel’in sunumuyla Sadece Spor Değil A Para’da ekranlara geliyor. Güncel aktüel olayların yanı sıra sporunda konuşulduğu programa katılan konuklar renk katıyor.

A Para televizyonunda Analiz, İş’in Sırrı, Güvenli Hayat, Paranın Yönü, Z Raporu, Küresel Bakış, Başarının Anahtarı, Seans Öncesi gibi yapımlar ekranlara gelmektedir.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12053

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 300 6666

E-mail: [email protected]

Adres: Tem Medya Merkez Güzeltepe Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:29/1 Eyüp-İstanbul

Website: https://www.sabah.com.tr/apara